Тошкентда 4 та машина иштирокида ЙТҲ содир бўлди
Тошкент шаҳар ИИББ ЙҲХБ Ахборот хизматининг берган хабарига кўра, жорий йилнинг 5 июль куни соат 20:25 ларда  Чилонзор тумани Бунёдкор кўчасида Шаcман русумли юкавтомашинаси, Леапмотор, Нехиа-3 ва Cобалт русумли автомашиналари тўқнашиши оқибатида йўл транспорт ҳодисаси содир бўлган.
ЙТҲ натижасида Cобалт русумли автомашина ҳайдовчисига шифокорлар томонидан биринчи тиббий ёрдам кўрсатилган.
Барча йўл ҳаракати қатнашчиларидан қоидаларга риоя қилишларини тезликни белгиланган меъёрлардан оширмасликларини сўраймиз, дейилади хабарда.

According to the information service of the Traffic Safety Authority of the Tashkent City Police Department, on the 5th of July this year, at around 20:25 in the Chilanzor district, Bunyodkor street, a road traffic accident occurred as a result of a collision involving a Shacman truck, Leapmotor, Nexia-3, and Cobalt cars.
As a result of the accident, first aid was provided to the driver of the Cobalt car by medical professionals.
In this incident, investigative activities are being conducted by the responsible officers of the Traffic Safety Authority of the Tashkent City Police Department.
We ask all road users to comply with the rules and not to exceed the established speed limits, as stated in the report.