18 yoshli qiz 50 yoshli qo'shnisini o'ldirdi
Qiz o‘zini tajovuzdan himoya qilganini aytmoqda, marhumning yaqinlari esa uni qasddan qilganlikda ayblamoqda.
'18 yoshli qiz 50 yoshli qo'shnisini o'ldirdi'ning rasmi
Hindistonning Banda okrugida 18 yoshli qiz 50 yoshli qo‘shnisini o‘ldirgan. Qizning so‘zlariga ko‘ra, marhum uning uyiga kirib, zo‘rlashga uringan. Bu haqda “Times of India” nashri politsiya ma’lumotlariga tayanib xabar berdi.
Qayd etilishicha, hodisa kunduzi, qiz uyda yolg‘iz qolgan vaqtda sodir bo‘lgan. Qo‘shni uning uyiga kirib, jinsiy tajovuz qilishga harakat qilgan. Qiz esa o‘zini himoya qilish maqsadida unga bolta bilan zarba bergan, keyin esa tayoq bilan urib, o‘ldirgan.
Shundan so‘ng, u boltani o‘zi bilan olib, politsiya bo‘limiga borgan va sodir etgan ishini tan olgan. Marhumning jasadi yarim yalang‘och holda topilgan, u sud-tibbiy ekspertizaga yuborilgan.
Marhumning rafiqasi esa qizni erkakni “choy va taom bahonasida uyga chorlab”, qasddan o‘ldirganini da’vo qilmogda. Hozirda ish yuzasidan tergov harakatlari olib borilmogda.
'Ferdinand Dubayda dron hujumidan himoyalanganini aytdi'ning rasmi
Dunyo Bugun 09:41
Ferdinand Dubayda dron hujumidan himoyalanganini aytdi
O‘tgan yili oilasi bilan Dubayga ko‘chib o‘tgan sobiq “Manchester Yunayted” himoyachisi Rio Ferdinand Eron dron hujumlari sabab uylarining yerto‘lasida yashirinishga majbur bo‘lganini ma’lum qildi.

In India's Banda district, an 18-year-old girl killed her 50-year-old neighbor. According to the girl, the deceased entered her house and attempted to rape her. The "Times of India" reported this based on police information.
It is noted that the incident occurred during the day when the girl was alone at home. The neighbor entered her house and attempted to sexually assault her. The girl, in order to defend herself, struck him with a hammer and then beat him with a stick, killing him.
After that, she took the hammer with her, went to the police station, and confessed to the act she had committed. The deceased's body was found half-naked and sent for forensic examination.
However, the deceased's wife claims that the girl lured the man into the house "under the pretext of tea and food" and killed him intentionally. Investigation into the case is currently underway.